אריאלי פרסום ותקשורת

משרד שחושב אחרת


 


 

יח”צ מבצעי – משבר עסקי יכול לגרום לנזק תדמיתי שירסק את העסק. לכן, במקרים קריטיים יש ליצור עם בעל מקצוע. יש לאפיין את הבעיה, להכין תכנית ביצוע ותכנית שיווק לתכנית הביצוע. לפעמים, יש צורך לבצע “מיתוג מחדש” ביחד עם פעולות עסקיות יש צורך בפעולות שיווקיות אגרסיביות אך נכונות ובמידה מתאימה. נשמח לעמוד לשירותך בכל הקשור ליחסי ציבור מבצעיים, זוהי בדיוק ההתמחות שלנו.

תדמית חדשה בשלב הלידה היא נעימה, עטופה בשמחה ואם ניגשים לאנשי מקצוע נכונים, גם מועילה. כאשר אנו נזקקים למיתוג חדש בעסק וותיק מסיבות אלו או אחרות, יש לנו צורך באנשי מקצוע שיוכלו לתת לך מענה ולבצע את העבודה באופן הבטוח ביותר. אל תתעסק במיתוג בעצמך, חלילה פן תזיק עוד יותר ותגרום לעצמך לעגמת נפש ולמצוקה.

מרבית משרדי היח”צ עוסקים בשירותים בסיסיים של כתיבת תוכן, ארגון אירועים, הפצת מוצרים ועוד. יח”צ מבצעי הוא שונה. אמנם, הוא מכיל כמובן את תחום יחסי הציבור המוכר אך, יחסי ציבור מבצעיים מתמקדים בגופים /עסקים בעלי צורך בשינוי מהותי, צורך בביצוע מקצועי. ביח”צ מבצעי,נגיש לך שתי תכניות לאחר שנאפיין את סטטוס העסק מבחינה עסקית ומבחינה שיווקית/פרסומית.

אריאלי פרסום ותקשורת הוא משרד פרסום ויחסי ציבור שהוקם לפני כעשור.אריאלי מפעיל את אתר החדשות “בלב החדשות” משנת 2010 וכן, מספק שירותי מיתוג, שיווק,פרסום,קופירייטינג, בניית אתרים ובניה וניהול של דפי פייסבוק עסקיים לקהל הלקוחות.

בין לקוחות המשרד מועצה מקומית בית אריה, עיריית אריאל, היכל התרבות אריאל, מועצה אזורית שומרון ולקוחות עסקיים מן המגזר הפרטי.אריאלי מספקת שירותי דפוס וגרפיקה איכותיים במחירים מעולים לקהל הלקוחות מתוך כוונה לייצר ללקוחות רשת ביטחון שיווקית המאגדת בתוכה את כלל צרכיו השיווקיים.אריאלי מספקת שירותי כתיבת תוכן, שירותי קידום אתרים ושירותים נוספים בעולם השיווק האינטרנטי.באתר החדשות שבבעלות “אריאלי” מאות אלפי גולשים הנהנים מתכנים איכותיים המורכבים מתחומי החדשות ותכנים רלוונטיים נוספים. מדורי תוכן, מדורי תרבות, תעופה , תיירות, הורות וכמובן כלל מדורי החדשות מספקים לגולש אינטראקציה נעימה והופכים את חווית הגלישה לנעימה ואטרקטיבית.