בנייה,קידום ואחסון אתרים

אתר הוא כרטיס הביקור שלך היום, אם אתה גוף ציבורי,מוסד או עסק קטן, אתר אינטרנט הוא הבייסיק לו אתה זקוק. באריאלי,בונים לך אתר שיתאים בדיוק לך ולצורכי העסק שלך.אריאלי מציעה גם חבילות אחסון לאתרים, אירוח אתרים,שירותי גיבוי וריסלרים .

ניהול נוכחות עסקית

העובדה שלעסק שלך יש כתובת איננה אומרת שלעסק שלך יש נוכחות עסקית. יצירה של נוכחות עסקית היא תפקידו של משרד יחסי ציבור טוב. הוא יידע לייצר לך נוכחות עסקית ולשווק את העבודה הטובה שעשה הפרסומאי שלך. נוכחות עסקית מתחילה אמנם בשלט על העסק שלך אך בהחלט כאן לא מסתיים הסיפור. נהפוך הוא, כאן הוא רק מתחיל.. נוכחות עסקית ברשתות החברתיות, נוכחות עסקית באינטרנט הפכה לקונצנזוס. מצא לך איש מקצוע שינהל את הנוכחות העסקית שלך בתקציב שנכון לך וידע להעניק לך ולעסק שלך באופן הנכון ביותר את ניהול הנוכחות העסקית שלך.

מיתוג , עד כמה הוא משמעותי?!

מיתוג הוא חלק מחווית הלידה השיווקית של העסק / הגוף הציבורי. זהו המראה אשר ילווה את העסק שלך בתקופת חייו(טפו טפו במשך שנים ארוכות). לכן, משמעות המיתוג בשלב “חבלי הלידה” היא קריטית לשיווק ופרסום נכון בהמשך חיי העסק. מיתוג נכון ייצור את התדמית הרצויה, יגרום לתחושות חיוביות ולחוויה איכותית בעת התקשרות העסק/הגוף עם קהל היעד אליו הוא מכוון. כאשר אנו ממתגים עסק, יש לבדוק אפיקים נרחבים אשר ישפיעו על תנובת העסק העתידית. לדוגמה, אמינות, שירות ואיכות הנם מסרים קולקטיביים אשר מרבית בעלי העסקים צריכים ורוצים לשדר לקהל היעד. לכן, יש לבצע “איפיון” נכון, כמות לא קטנה של “סיעורי מוחות” ותכניות פרסומיות בכדי למתג נכון כבר בשלבי הלידה. עסקים רבים נזקקים ל”מיתוג חדש” בתקופות חייהם משום ש”הדברים אינם זזים” מיתוג מחדש ויצירת תדמית חדשה הוא עסק מורכב לא פחות מיצירת מיתוג ראשוני ואף במקרים רבים, מסובך הרבה יותר. (אך עדיין אפשרי ובהחלט מצליח) לכן, זהו תהליך משמעותי וחשוב.

יחסי ציבור מבצעיים

משבר עסקי יכול לגרום לנזק תדמיתי שירסק את העסק. לכן, במקרים קריטיים יש ליצור עם בעל מקצוע. יש לאפיין את הבעיה, להכין תכנית ביצוע ותכנית שיווק לתכנית הביצוע. לפעמים, יש צורך לבצע “מיתוג מחדש” ביחד עם פעולות עסקיות יש צורך בפעולות שיווקיות אגרסיביות אך נכונות ובמידה מתאימה. נשמח לעמוד לשירותך בכל הקשור ליחסי ציבור מבצעיים, זוהי בדיוק ההתמחות שלנו.תדמית חדשה בשלב הלידה היא נעימה, עטופה בשמחה ואם ניגשים לאנשי מקצוע נכונים, גם מועילה. כאשר אנו נזקקים למיתוג חדש בעסק וותיק מסיבות אלו או אחרות, יש לנו צורך באנשי מקצוע שיוכלו לתת לך מענה ולבצע את העבודה באופן הבטוח ביותר. אל תתעסק במיתוג בעצמך, חלילה פן תזיק עוד יותר ותגרום לעצמך לעגמת נפש ולמצוקה.

ייעוץ שיווקי

חשוב מאוד להתייעץ במהלך חיי העסק שלך עם יועץ שיווקי. כאשר אתה מקים עסק, מקים פרוייקט חדש או פשוט רוצה להתנהל נכון ובטוח, מומלץ לייצר “תכנית שיווק” המתאימה לתקציב שלך. עסקים רבים נעזרים היום המשרדי יחסי ציבור קטנים המעניקים להם שירות שיווקי זעיר אך מתאים, זול ואפקטיבי. יועץ השיווק שלך יידע לכוון אותך כיצד לגשת לנושא, מה לבצע ובאילו אפיקים תוכל להשקיע את התקציב שלך באופן הבטוח והנכון ביותר.